Gayrimenkul Pazarlama; Birine Aşık Olmak Gibidir.

Murat Ergin “Gayrimenkul Pazarlama; Birine Aşık Olmak Gibidir. ” demiş.

Öylemi sizce, o mülkü ilk gördüğünüzde bir heyecan hissetmezmisiniz ?

İşte pazarlamam için en uygun olan mülk demezmisiniz ? İşte bu aşkın başlangıç halidir. 

Aşık olan insan ne yapar ilk olarak onu tanımak ister ve anlamak.

İşte gayrimenkul danışmanıda satıcağı mülkü anlamaya özelliklerini ve olumsuz yanlarını bulmaya çalışır. Çünkü bu aşk sarmalının içine zaten girmiştir. 

Bir mülkün bir danışmanı sevmesi ve ona aşkım demesi kolay olmaz tabikide. Çünkü ondan önce niceleri gelmiştir. Mavi boncuklar dağıtıp sonra boş ve eşyasız hali ile bırakıp gitmiştir.

Ama bu emlak sadece boş salon ve odalarının sıcacık bir aile sevgisi ile dolmasını, duvarlarında aşk kelimelerinin yankılanmasını istemektedir. HEPSİ BU

Fakat önceki danışmanlar hep söz vermiş, fakat evin içine sevgi dolu bir aile bulamadan terk edip gitmişlerdi.

Artık bu ev mutsuzluğun, sessizliğin ve umutsuzluğun gölgesinde kendisini anlayacak o gayrimenkul danışmanını beklemektedir. 

EVET belkide doğru kişi sizsiniz, yalnız ve ıssız geçen o soğuk günleri, bu evin içine yerleştireceğiniz aile sıcacık bir yuva haline getiriceksiniz. 

Kimin umrundaki bundan önceki yaşanan başarısızlıklar, o ev size inanıyor artık bir daha hiç bir zaman elini bırakmayacağınıza. Lütfen beni hayal kırıklığına uğratma diyor. 

İşte bundan sonrası aşkınızın gücüne kalmış.


Confession is a kinda of LOVE that is directly affected to life, it is not only about relevant with people which can include real estate job. The Realtor should love property market, who need to contact with it. 

Kind Regards 

Murat ERGIN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir