Evval Cadde Plaza, No 183, Beylikdüzü / İstanbul
+0 212 672 94 49
info@muratergin.net

İstanbul Yapı ve Emlak Fuarı – 18 Haziran 2019

İstanbul Yapı ve Emlak Fuarı – 18 Haziran 2019

YAPI FUARI – TURKEYBUILD, 1978 yılından bu yana her yıl büyüyen fuar alanları, zenginleşen ürün ve hizmetleri, artan yerli ve yabancı katılımcı sayısı ile dünya standartlarında hizmet sunan uluslararası bir YAPI MALZEMELERİ ve TEKNOLOJİLERİ zirvesidir.

1978’den bu yana düzenlenen Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, yapı sektörünün bütün bileşenlerini bir araya getiren en büyük ve en önemli “Yapı Fuarı” olma özelliğini sürdürmektedir. Düzenlendiği ilk yıldan günümüze kadar geçen sürede sektör profesyonellerinin verdikleri destek ve katkıyla her yıl büyüyerek katılımcı ve ziyaretçi sayısını arttırmayı başarmıştır.

Bu nitelikleriyle Yapı Fuarı – Turkeybuild, markanızı büyütmek ve çevrenizi genişleterek Türkiye’de iş yapmak için en etkili platformdur. Yapacağınız yatırımın ve ayıracağınız zamanın karşılığını fazlasıyla alacağınız bu fuarda sizi aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Turkeybuild İstanbul; yapı, inşaat, mimari, mühendislik ve tasarım ürünlerinden oluşan eksiksiz bir yelpaze sunar:

İş dünyası profesyonellerinin daha iyi ziyaretçi deneyimi sağlamaları için 42. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 2019, ana ürün grupları ve kategorilere göre salonlara ayrıldı. Ana ürün grupları ve sergilenen alt ürünlerin ayrıntılı listesi hakkında daha detaylı bilgi edinmek için lütfen aşağıya bakın.

Link 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir